wtorek, 11 września 2012

Lago verde

Wielkie Jeziora Północnoamerykańskie to największy zbiornik wód słodkowodnych na ziemi, największej z nich jezioro Górne jest wielkości Austrii. Szczerze mówiąc, chociaż wydaje mi się, że wyobraźnię mam całkiem całkiem, to zupełnie nie ogarniam takiej przestrzeni. Dlatego moje sutaszowe jezioro jest zdecydowanie mniejsze. Co wcale nie oznacza, że aż tak ograniczoną mam wyobraźnię;)
soutache
biżuteria autorska

8 komentarzy:

 1. I love the color ... It's beautiful!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj odkryłam Twoje filmiki na YT, są świetne! Bardzo pomocne i bardzo ładnie zrobione. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekny. A kolor kamienia bardzo uspokajający :)

  OdpowiedzUsuń
 4. complimenti sei bravissima, se ti va passa da me www.metalfimo2.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniale kolory, przepiekna zawieszka! Szkoda tylko ze u nas we Francji nie ma takiech wielkich kaboszonow z kamieni naturalnych!
  http://aufildemiyuki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też oglądałam ostatnio filmiki - są świetne, masz bardzo przyjemny głos:) Jednak stwierdzam, że ile sutaszystek tyle metod - moje szycie wygląda całkiem inaczej :) Ale wyniosłam dwie rzeczy od Ciebie mianowicie nauczyłam się żeby patrzeć w którą stronę leży sznurek - nie wiedziałam nawet że mają pracą i lewą stronę jednak jak się przyjrzeć to faktycznie później jest różnica w pracy:) po drugie wczoraj spróbowałam wszysć cyrkonie beż szpileczek i w powietrzu Twoim sposobem i... poszło mi chyba 2 razy szybciej i przyjemniej. Także dziękuję za filmiki :)
  Podziwiam Twoje prace - takie dokładne! mam pytanie - na czym zawiśnie ten naszyjnik!
  Jako że założyłam bloga(na którego zapraszam) dodałam Cię do ulubionych! pozdrawiam i zapraszam! :)
  miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
 7. Wuau!!! De este colgante me he quedado enamorada...será por sus líneas sencillas o por esa piedra tan maravillosa y tan verde....mi color favorito, Espectacular!!

  OdpowiedzUsuń