środa, 17 września 2014

Perdicion

Czy to jest miłość do sutaszu, industriali, nurkowania, tenisa czy może jeszcze jakaś inna, niemal zawsze zatracam się w niej do szaleństwa. Zapominam jeść, zapominam żyć, zapominam oddychać. Chcę być w samym środku tego uczucia, a czasami w jakimś opętanym nienasyceniu chce być już tylko samym uczuciem. Boję się, że kiedyś zatracę się tak bardzo, że nie odnajdę drogi wyjścia.

 16 komentarzy:

 1. To znaczy że nigdy się nie nudzisz, to dobrze :) Piękna biżuteria...
  http://karolinakoscielniak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie zestawiłaś zdjęcia kolczyków i pejzażu. Cudo! A z zatracaniem się...jeżeli jest to coś dobrego, to drogę wyjścia zawsze znajdziesz. A zapalenie się do czegoś jest pociągające dla innych. Jak sama nie zapłoniesz, to i innych nie zapalisz :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Twojego bloga :-) Tworzysz przepiękne dzieła sztuki! Właśnie stworzyłam swoje pierwsze kolczyki sutasz ( na własny ślub) dzięki Twoim filmikom instruktażowym! Dziękuję bardzo za pomoc :-) Pozdrawiam, Magda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Twój blog, a kolekcja nieziemska! Zapraszam do siebie na passionforwedding.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Maja swój niepowtarzalny klimat:) Na tym blogu jest wiele takich rzeczy
  https://aweg.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawe projekty tu widzę:) Także spory wybór biżuterii można znaleźć na https://dorotakos.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z biżuterią to zdecydowanie mogę Wam polecić https://www.blingart.pl/ . Na stronie znajdziecie rozbudowaną ofertę biżuterii męskiej oraz damskiej, w tym biżuterię ze stali chirurgicznej.

  OdpowiedzUsuń