piątek, 11 listopada 2011

Calles de Venecia

Wenecja- to piękne miasto, które wywołuje bardzo dużo skojarzeń. Począwszy od tradycyjnych jak kanały, gondolierzy, przez karnawał z pięknymi maskami, skończywszy na lustrach weneckich. Wenecja swoim niezwykłym położeniem (kanały) przyciągającym rocznie miliony turystów dała początek modzie nazywania różnych miast mianem wenecji północy. I tak teraz to miano (chyba przez jakiś rodzaj marketingowej zazdrości) nosi Amsterdam, Sankt Petesburg, Sztokholm i Wrocław. Niestety Wenecja tonie i jeżeli naukowcy, wymyślający coraz to nowe teorie mające ją uratować (od pomysłu odcięcia wrotami miasta od adriatyku, przez wtłoczenie morskiej wody pod miasto celem jego podniesienia), się nie dogadają, już niedługo pozostaną nam tylko widokówki lub odwiedziny w jednym z tych czterech miast.

sutasz

autorska biżuteria

9 komentarzy:

 1. ależ kolory!!! przepiękne.. idealne... cudne...

  OdpowiedzUsuń
 2. Preciosos y con unos colores geniales !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne! :) Niezmiennie zachwycają mnie twoje inspiracje i to jak wspaniale je odzwierciedlasz w swojej biżuteri! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki za te miłe słowa, Cristina - thank you :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Są przepiękne! Trafny dobór kolorów i koralików, są takie niepozorne, ale zarazem urzekające ;) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne! Zresztą jak wszystkie Twoje prace:)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Superładne :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak zawsze perfekcyjnie oddałaś klimat zdjęcia :)
  Zmotywowałaś nie do przejrzenia moich inspiracji, reanimacji zepsutego telefonu i przejrzenia notatek z wypadu do zoo :)

  OdpowiedzUsuń